Hledat

AKCE TELEVIZE ZDARMA K TEPELNÉMU ČERPADLU

AKCE

TELEVIZE K TEPELNÉMU ČERPADLU VAILLANT ZDARMA

V termínu 1.9.-31.10.2020 od nás dostane každý zákazník k vybraným typům tepelných čerpadel navíc Crystal UHD televizi 4K s úhlopříčkou 139 cm v hodnotě 16.000 Kč zdarma.

ZADAT POPTÁVKU A ZÍSKAT TELEVIZI

Podmínky akce:

Akce se vztahuje na všechny typy tepelných čerpadel aroTHERM v kombinaci s hydraulickou věží uniTOWER, a na tepelná čerpadla řady flexoTHERM, flexoCOMPACT, recoCOMPACT, versoTHERM, geoTHERM VWS 22-46 kW. Tepelná čerpadla musí být objednaná nejdříve 1.9.2020. Akce je limitována počtem kusů. Televize budou zákazníkům rozesílány nezávisle na dodávce tepelného čerpadla, a to nejpozději do 3 týdnů od vyskladnění tepelného čerpadla. Vyhrazujeme si právo na ukončení akce před uvedeným termínem. Na bonus k tepelnému čerpadlu nevzniká účastníkovi akce právní nárok, vymáhání soudní cestou je vyloučeno. Akci nelze kombinovat s dalšími marketingovými a prodejními akcemi.

Pokud uvažujete o zakoupení tepelného čerpadla Vaillant v termínu do 31.10.2020, pak nezmeškejte tuto skvělou akci, a co nejdříve kontaktujte naše obchodní zástupce nebo vyplňte poptávkový formulář na našich stránkách.

ZADAT POPTÁVKU A ZÍSKAT TELEVIZI