Hledat

Vyhrajte tepelné čerpadlo aroSTOR

Zapojte se do čtenářské ankety, kterou pořádá časopis DŘEVO&stavby, a hlasujte pro svého favorita. Jednou z výher je tepelné čerpadlo Vaillant aroSTOR pro přípravu teplé vody.

Tepelná čerpadla aroSTOR vzduch/voda jsou skvělým řešením požadavku na ekonomickou přípravu teplé vody. Tepelné čerpadlo aroSTOR se zásobníkem o objemu 270 l ohřeje vodu pomocí kompresoru až na teplotu 60°C (s přídavnou el. spirálou až na 65°C) a poskytne tak vysoký komfort dodávky teplé vody i pro náročnější uživatele.

Tepelná čerpadla aroSTOR jsou se svým vysokým výkonem a v kombinaci s nízkými investičními náklady velmi zajímavou alternativou k solárním panelům, elektrickým či plynovým zásobníkovým ohřívačům. Tepelná čerpadla aroSTOR jsou dokonalým doplňkem topných systémů, ve kterých instalované kotle samy nepřipravují teplou vodu.

Vysoké výkonové číslo COP 3,3 dokazuje, že čerpadlo pracuje velmi efektivně. V období od jara do podzimu budou náklady na teplou vodu až třikrát nižší než u elektrického zásobníkového ohřívače. Ohřev vody pomocí tepelného čerpadla aroSTOR je možný i tehdy, kdy vnější teplota klesne na -7°C. Tepelné čerpadlo aroSTOR šetří životní prostředí tím, že využívá energii z obnovitelného zdroje tepla, což je nejen vysoce efektivní, ale i spolehlivé řešení.

Více informací o možnosti, jak vyhrát tepelné čerpadlo Vaillant, zjistíte TADY.