Hledat

Používáme cookies a sledovací technologie třetích stran, abychom si pamatovali vaše preference, mohli měřit a analyzovat používání našich webových stránek, a optimalizovali tak náš internetový marketing. Používání cookies můžete spravovat prostřednictvím nastavení vašeho prohlížeče a svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů. Pokud souhlasíte, klikněte na tlačítko Přijmout.

Přijmout Odmítnout

Bezstarostné a efektivní vytápění tepelnými čerpadly Vaillant

Tepelná čerpadla představují ideální řešení efektivního využívání energie z přírody. Umožňují velmi účinně a bezstarostně vytápět, ohřívat teplou vodu a dokonce i chladit naše domácnosti. Jejich instalace může být nově mnohem jednodušší a rychlejší.

Značka Vaillant uvádí na trh zcela nové unikátní řešení systému vytápění s tepelným čerpadlem vzduch/voda. Jedná se o sestavu venkovní jednotky aroTHERM a vnitřní kompaktní jednotky uniTOWER. Hlavní přednost vnitřní jednotky spočívá v její konstrukci. Obsahuje totiž všechny potřebné komponenty, jako je například 190l zásobník teplé vody, záložní elektrokotel, pojistné armatury, expanzní nádoba, regulace a jiné. Vše je úhledně zakomponované do nosného rámu a pečlivě opláštěné. Povedený design a rozměry vnitřní jednotky uniTOWER ve výsledku ideálně zapadají do charakteru uspořádání technické místnosti. Jde o nejlepší možné řešení tepelného čerpadla reagující na všechny reálné potřeby a požadavky dnešních domácností.

Více se dočtete zde