Hledat
22 °C – perfektní okamžik

Profesionální surfař Heidar Logi se musí ve zlomku vteřiny rozhodnout, zda přichází ta správná vlna. Ale i v běžném životě je často nutné hledat ten správný okamžik.

39 °C – uvolnění po náročném dni

Jako profesionální horolezkyně cílí Mathilda Becerra vždy velmi vysoko. Když se vrátí domů, může se pak v klidu uvolnit a relaxovat.

Objevte teplo vašeho domova

Každý to zná, každý to cítí. U každého je to jiné, ale přesto stejné: teplo domova. Vydali jsme se poznat svět a potkali jsme několik mimořádných lidí, kteří nám vyprávěli vzrušující příběhy z jejich života. Vyprávěli také o tom, při jaké teplotě se oni osobně cítí dobře a co je pro ně ten perfektní okamžik.

22 °C – perfektní okamžik

Několik milimetrů neoprenu proti mrazivě chladné vodě: profesionální surfař Heidar miluje surfování v severním Atlantiku.

Seznamte se s Heidarem a přidejte se k němu při hledání jeho dokonalé vlny.

Připojte se k Heidarovi na cestě za dobrodružstvím

39 °C – uvolnění po náročném dni

Síla, soustředění a kontrola: horolezkyně Mathilda velmi ráda tráví svůj čas ve výškách a posouvá své limity. Zjistěte, co dělá nejraději, když se pak večer vrátí domů a potřebuje se zrelaxovat a uvolnit.

Podívejte se na příběh Mathildy

Vaillant: komfort vašeho domova

13 000 zaměstnanců, jeden společný cíl: aby byl váš domov co možná nejkomfortnější. K tomu využíváme čtyři základní hodnoty naší značky.

Jsme důvěryhodní:

Všechny naše produkty prochází intenzivním vývojem. Můžeme tak zaručit špičkovou technologii nejvyšší kvality a dlouhou životnost produktů.

Orientujeme se na budoucnost:

Důrazně usilujeme o udržitelnost pomocí obnovitelných zdrojů a využíváme digitální možnosti pro inteligentní snadné použití.

Zaměřujeme se na zákazníky:

Nasloucháme vám, abychom mohli zdokonalovat naše služby a vytvářeli ještě intuitivnější produkty.

Jsme skutečně oddaní:

Jsme tu, kdykoliv nás budete potřebovat.

Poradíme vám

Pokud potřebujete pomoci s výběrem toho správného produktu, kontaktujte naše obchodní zástupce nebo si vyberte přímo montážní firmu ve vašem okolí.