Hledat

22 °C – perfektní okamžik

Profesionální surfař Heidar Logi se naučil čekat a využít až správného okamžiku.

Podívejte se na jeho příběh

I vy můžete využít ten správný okamžik pro změnu topného systému

Výměna topného systému se vyplatí

Existuje mnoho dobrých důvodů pro výměnu: budete si doma užívat větší komfort, ušetříte měsíční výdaje za energie a dokonce můžete v mnoha případech využít také výhodné dotace.

Pokud se rozhodnete v rámci modernizace vašeho domu vyměnit také topný systém, tak můžete v celkovém objemu ušetřit až 30 % nákladů na vytápění.

V dlouhodobém horizontu se tak tato investice do nového vytápění určitě vyplatí.

22 °C – perfektní okamžik

Několik milimetrů neoprenu proti mrazivě chladné vodě: profesionální surfař Heidar miluje surfování v severním Atlantiku. Seznamte se s Heidarem a přidejte se k němu na cestě za dokonalou vlnou.

S výměnou topného systému vám rádi pomůžeme

Ještě nevíte, jaký typ topného systému je pro vás vhodný? Naši odborníci vám nabídnou odpovídající řešení, od první konzultace až po instalaci.

ecoTEC plus: nejlepší volba

Závěsný kondenzační kotel ecoTEC plus automaticky přizpůsobuje svůj výkon skutečným požadavkům na teplo, díky čemuž je mimořádně efektivní. A nejenže má velmi pěkný design, ale je také velmi snadno ovladatelný. Díky kompaktnímu řešení šetří spoustu místa a lze jej flexibilně instalovat téměř kamkoliv. Kondenzační kotel ecoTEC plus je dostupný ve dvou základních variantách - volit můžete mezi kombinovanou jednotkou s integrovaným ohřevem teplé vody nebo variantou pouze pro vytápění, kterou pak v případě potřeby můžete doplnit externím zásobníkem.

Více o kondenzačním kotli ecoTEC plus

Alternativní produkty

Neodpovídá kotel ecoTEC plus vašim představám a požadavkům? Žádný problém: zde jsou nějaké alternativy, co můžeme dále nabídnout. Váš topenář vám rád poradí.

Závěsný kondenzační kotel ecoTEC pro

ecoTEC pro je dostupný v provedení pro vytápění o výkonech 14 a 24 kW. Tuto řadu doplňují kombinované kotle s přípravou teplé vody o výkonech 18 a 24 kW.

Stacionární kondenzační kotel auroCOMPACT

Jedna z nejkompaktnějších a nejúčinnějších kombinací solárního beztlakového systému a kondenzačního stacionárního kotle v jednom.

Plynový kondenzační kotel ecoTEC exclusive

Nejvyšší řada našich kondenzačních kotlů ecoTEC exclusive pro vytápění o výkonu 25 kW a pro vytápění a přípravu teplé vody o výkonu 36 kW. Díky kompaktním rozměrům kotle je jejich umístění v bytech nebo rodinných domech velice variabilní.

3 snadné kroky k vašemu novému topnému systému

Prozkoumejte nabídku našich kondenzačních kotlů, najdete zde všechny dostupné možnosti.

Setkejte se s některým z našich partnerů a proberte s ním vše, co potřebujete vědět.

Naplánujte si termín realizace výměny topného systému tak, jak vám to bude nejvíce vyhovovat.

Konzultace s obchodním zástupcem

Kontaktujte našeho obchodně-technického zástupce, který vám poradí s výběrem nového kotle nebo vhodné montážní firmy ve vašem okolí.

Montážní firma ve vašem okolí

Vyberte si ze seznamu našich proškolených autorizovaných partnerů podle místa instalace.

Nejčastější dotazy

Zde najdete často kladené dotazy týkající se výměny kotle.

Hledání perfektního okamžiku

Heidar je surfařem od svých 16 let a severní Atlantik je jeho "domácím hřištěm". Pro vyučeného truhláře a profesionálního surfaře nejsou zdejší mimořádně drsné podmínky problém. Koneckonců, pokud to vítr a oceán dovolí, může dělat to, co je pro něj opravdu důležité, naskočit na perfektní vlnu v ten správný okamžik. A večer se odměňuje za splnění výzev, které mu den nachystal. V jeho případě je tou ideální odměnou strávení klidného večera v pohodlí domova, při dokonalé teplotě 22 °C. Zjistěte více o Heidarově vzrušujícím životě a perfektním okamžiku v teple jeho domova.

Vaillant: komfort vašeho domova

13 000 zaměstnanců, jeden společný cíl: aby byl váš domov co možná nejkomfortnější. K tomu využíváme čtyři základní hodnoty naší značky.

Jsme důvěryhodní:

Všechny naše produkty prochází intenzivním vývojem. Můžeme tak zaručit špičkovou technologii nejvyšší kvality a dlouhou životnost produktů.

Orientujeme se na budoucnost:

Důrazně usilujeme o udržitelnost pomocí obnovitelných zdrojů a využíváme digitální možnosti pro inteligentní snadné použití.

Zaměřujeme se na zákazníky:

Nasloucháme vám, abychom mohli zdokonalovat naše služby a vytvářeli ještě intuitivnější produkty.

Jsme skutečně oddaní:

Jsme tu, kdykoliv nás budete potřebovat.

S výměnou topného systému vám rádi pomůžeme

Ještě nevíte, jaký typ topného systému je pro vás vhodný? Naši odborníci vám nabídnou odpovídající řešení, od první konzultace až po instalaci.