Hledat

39° – perfektní okamžik pro uvolnění a relaxaci

Horolezkyně Mathilde Becerra ví, jak si po náročném výstupu odpočinout.

Podívejte se na její příběh

I vy můžete nyní relaxovat s našimi moderními řešeními pro ohřev teplé vody

Vysoký komfort ohřevu teplé vody

Naše řada kondenzačních kotlů ecoTEC pro a ecoTEC plus s průtokovým ohřevem teplé vody je ideální volbou do každé domácnosti. Tento systém dva v jednom - vytápění a ohřev teplé vody průtokovým způsobem - je velmi kompaktním řešením, které je možné variabilně využít téměř všude.

Na všechny naše kondenzační kotle navíc poskytujeme možnost prodloužené záruky až na 5 let, takže si můžete komfortu bez zbytečných starostí užívat ještě mnohem déle.

39°C – perfektní okamžik pro uvolnění a relaxaci

Síla, soustředění a kontrola: horolezkyně Mathilda velmi ráda tráví svůj čas ve výškách a posouvá své limity. Zjistěte, co dělá nejraději, když se pak večer vrátí domů a potřebuje se zrelaxovat a uvolnit.

S výměnou topného systému vám rádi pomůžeme

Ještě nevíte, jaký typ topného systému je pro vás vhodný? Naši odborníci vám nabídnou odpovídající řešení, od první konzultace až po instalaci.

ecoTEC plus a actoSTOR - ideální kombinace pro teplo a teplou vodu

Zásobník actoSTOR VIH CL 20 S je pouhých cca 20 cm hluboký a je umístěn za kombinovaným kondenzačním kotlem. Tím je celá tato sestava VUI ecoTEC plus bezkonkurenčně úsporná na prostor nutný pro instalaci. Jedná se tak o ideální kombinaci v podmínkách, kdy není možné použít sestavu s klasickým bojlerem (např. o objemu 120l) a samostatný kombinovaný kotel není schopen pokrýt zvýšené požadavky na množství teplé vody.

Více o sestavě VUI ecoTEC plus

Alternativní produkty

Neodpovídá sestava VUI ecoTEC plus vašim představám a požadavkům? Žádný problém: zde jsou nějaké alternativy, co můžeme dále nabídnout. Váš topenář vám rád poradí.

Zásobník s vrstveným ukládáním teplé vody

Alternativou k řešení v podobě sestavy VUI ecoTEC plus je využití závěsného zásobníku s vrstveným ukládáním teplé vody. Tento zásobník je určený k montáži vedle závěsného kondenzačního kotle, lze jej instalovat na pravé nebo i levé straně. Jedná se o velmi komfortní řešení ohřevu teplé vody na velmi malém prostoru.

Nepřímoohřívaný zásobník teplé vody

Kompaktní okamžitý plynový ohřívač vody funguje nezávisle na okolním prostředí, a má atraktivní design, přehledně uspořádaný dotykový LED displej a konstantní výstup.

3 snadné kroky k vašemu novému topnému systému

Prozkoumejte nabídku našich kondenzačních kotlů, najdete zde všechny dostupné možnosti.

Setkejte se s některým z našich partnerů a proberte s ním vše, co potřebujete vědět.

Naplánujte si termín realizace výměny topného systému tak, jak vám to bude nejvíce vyhovovat.

Konzultace s obchodním zástupcem

Kontaktujte našeho obchodně-technického zástupce, který vám poradí s výběrem nového kotle nebo vhodné montážní firmy ve vašem okolí.

Montážní firma ve vašem okolí

Vyberte si ze seznamu našich proškolených autorizovaných partnerů podle místa instalace.

Nejčastější dotazy

Zde najdete nejčastější dotazy týkající se nového řešení ohřevu vody.

Perfektní okamžik pro uvolnění a relaxaci

Už když byla malá holka, lezla Mathilde na vše, co bylo vyšší než ona sama. Dnes zvládne vystudovaná inženýrka a profesionální horolezkyně bez námahy i ty nejstrmější stěny a dokonce se účastní také mistrovství světa. Nevadí ji náročné lezení při jakékoliv teplotě. Když se ale pak v noci vrátí domů, ráda relaxuje při dlouhé koupeli o teplotě přesně 39 °C. Zjistěte více o Mathildiných dobrodružstvích v přírodě a co pro ni znamená teplo domova.

Vaillant: komfort pro váš domov

13 000 zaměstnanců, jeden společný cíl: aby byl váš domov co možná nejkomfortnější. K tomu využíváme čtyři základní hodnoty naší značky.

Jsme důvěryhodní:

Všechny naše produkty prochází intenzivním vývojem. Můžeme tak zaručit špičkovou technologii nejvyšší kvality a dlouhou životnost produktů.

Orientujeme se na budoucnost:

Důrazně usilujeme o udržitelnost pomocí obnovitelných zdrojů a využíváme digitální možnosti pro inteligentní snadné použití.

Zaměřujeme se na zákazníky:

Nasloucháme vám, abychom mohli zdokonalovat naše služby a vytvářeli ještě intuitivnější produkty.

Jsme skutečně oddaní:

Jsme tu, kdykoliv nás budete potřebovat.

S výměnou topného systému vám rádi pomůžeme

Ještě nevíte, jaký typ topného systému je pro vás vhodný? Naši odborníci vám nabídnou odpovídající řešení, od první konzultace až po instalaci.