Hledat

Prodloužená záruka pro kondenzační kotle

Společnost Vaillant Group nabízí zákazníkům možnost prodloužení záruční lhůty na kondenzační kotle na dobu 5 let, resp. 7 let.

Certifikát prodloužené záruky je možné si zakoupit v rámci uvedení kondenzačního kotle do provozu autorizovanou servisní firmou. Požádejte servisního technika o zakoupení certifikátu. Technik provede při prvním spuštění spotřebiče veškeré nutné činnosti pro jeho správný provoz včetně vyplnění všech příslušných dokladů a vlastního certifikátu.
Certifikát můžete zakoupit u našich smluvních servisních firem, jejichž seznam naleznete zde.

Při zakoupení prodloužené záruky má uživatel kotle pod dobu pěti, resp. sedmi let hrazeny veškeré servisní opravy kotle včetně nákladů na materiál, práci a dopravu!

Doporučená cena certifikátu prodloužené záruky na 5 let na kondenzační kotle do výkonu 40 kW je 1.650 Kč bez DPH, u kondenzačních kotlů s výkonem 40 až 120 kW je doporučená cena 4.300 Kč bez DPH.

Doporučená cena certifikátu prodloužené záruky na 7 let na kondenzační kotle do výkonu 40 kW je 3.300 Kč bez DPH. Tato prodloužená záruční lhůta se vztahuje na produktovou řadu ecoTEC plus a ecoTEC exclusive. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky na 7 let je instalace magnetického filtru na vstupu topné vody do kotle.

Vzor 5 letého certifikátu pro kondenzační kotle ke stažení zde (1339 kB)

Vzor 7 letého certifikátu pro kondenzační kotle ke stažení zde (4473 kB).