Hledat

Používáme cookies a sledovací technologie třetích stran, abychom si pamatovali vaše preference, mohli měřit a analyzovat používání našich webových stránek, a optimalizovali tak náš internetový marketing. Používání cookies můžete spravovat prostřednictvím nastavení vašeho prohlížeče a svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů. Pokud souhlasíte, klikněte na tlačítko Přijmout.

Přijmout Odmítnout

RKL Opava

Společnost poskytující komplexní rozsah logistických služeb má ve svém areálu v Suchých Lazcích u Opavy výrazné zastoupení produktů značky Vaillant. Administrativní budova je vytápěna dvěma kondenzačními kotli VU INT 656/4-5-H ecoTEC plus umístěnými v nejvyšším patře čtyřpatrové budovy.

Ve skladové části areálu je umístěna kaskáda čtyř dalších kotlů VU INT 466/4-5 ecoTEC plus pro vytápění a sestava VU INT II 146/5-5 R4 ecoTEC plus se zásobníkem VIH R 120/6 B, který je využíván k podlahovému vytápění a ohřevu teplé užitkové vody.

Kotle Vaillant se vyznačují širokou modulací výkonu, nízkou hlučností, vysokou účinností až 108% a samozřejmě velmi nízkou spotřebou elektrické energie.