Hledat

Používáme cookies a sledovací technologie třetích stran, abychom si pamatovali vaše preference, mohli měřit a analyzovat používání našich webových stránek, a optimalizovali tak náš internetový marketing. Používání cookies můžete spravovat prostřednictvím nastavení vašeho prohlížeče a svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů. Pokud souhlasíte, klikněte na tlačítko Přijmout.

Přijmout Odmítnout

Rodinný dům a penzion Janské Lázně

Rodinný dům a penzion Janské Lázně

Klidné městečko Janské Lázně se rozkládá na úpatí Černé hory a díky nově vybudovaným lanovkám a lyžařským tratím je vyhledávaným sportovním a rekreačním střediskem v zimě i v létě.

Nedaleko lanovek poblíž lyžařských svahů je umístěn také rodinný dům s penzionem, který pro své vytápění a přípravu teplé vody zvolil solární systém. Solární kolektory auroTHERM VFK 145 jsou umístěny na střeše garáže.

V technické místnosti domu je pak umístěn plynový kondenzační kotel ecoTEC plus VU INT 376/3-5 se zásobníkem VIH S 400/2. Solární systém je regulován ekvitermním regulátorem auroMATIC 620/3.