Hledat

Používáme cookies a sledovací technologie třetích stran, abychom si pamatovali vaše preference, mohli měřit a analyzovat používání našich webových stránek, a optimalizovali tak náš internetový marketing. Používání cookies můžete spravovat prostřednictvím nastavení vašeho prohlížeče a svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů. Pokud souhlasíte, klikněte na tlačítko Přijmout.

Přijmout Odmítnout

Uvažujete o novém kondenzačním kotli? Zvolte německou kvalitu značky Vaillant.

Nabídka kondenzačních kotlů

Výměna systému vytápění se vyplatí

Začínáte mít pocit, že váš kotel dosluhuje? Máte vysoké provozní náklady na vytápění a ohřev teplé vody a chtěli byste za energie v budoucnu ušetřit? Modernizací staršího systému vytápění můžete ušetřit až 30% nákladů. Kondenzační kotle Vaillant navíc prochází vývojem a testováním v naší centrále v Německu a lze k nim sjednat prodlouženou záruku až na pět let. S našimi kotli si tak můžete komfort vytápění a ohřevu teplé vody užívat bezstarostně mnohem déle.

Výhody kondenzačních kotlů Vaillant

Vzdálená správa

Naše kotle můžete s regulátorem eRELAX ovládat také vzdáleně kdykoliv a odkudkoliv

Komfort teplé vody

Užívejte si s námi komfort teplé vody během chvilky - využít k tomu můžete kotle s průtokovým ohřevem nebo externí zásobník na teplou vodu

Široká servisní síť

Certifikovaní instalační technici a servisní partneři zajistí dodržování nejpřísnějších bezpečnostních norem

Nižší provozní náklady

S novým kondenzačním kotlem můžete snížit vaše náklady na vytápění a ohřev teplé vody až o 30 %

Kondenzační kotle Vaillant - kvalita do posledního detailu

K nejprodávanějším kondenzačním kotlům Vaillant patří řady ecoTEC pro a ecoTEC plus. Obě varianty je možné využít jak pouze pro vytápění, tak i pro přípravu teplé vody.

Kondenzační kotle ecoTEC pro

Kondenzační kotle ecoTEC pro nabízíme v provedení pro vytápění o výkonech 14 a 24 kW. Tuto řadu doplňují kombinované kotle s přípravou teplé vody o výkonu 18 a 24 kW. Tyto kotle jsou ideální volbou do bytových jednotek.

Více o ecoTEC pro - vytápění

Více o ecoTEC pro - vytápění a příprava teplé vody

TOP produkt

Kondenzační kotle ecoTEC plus

Kondenzační kotle ecoTEC plus nabízíme v provedení pro vytápění o výkonech 14, 20, 25, 30 a 35 kW doplněné kombinovanými kotli s průtokovou přípravou teplé vody o výkonech 20 a 25 kW. Vzhledem ke kompaktním rozměrům kotle je ecoTEC plus ideální pro instalaci v bytech, rodinných domech nebo i komerčních objektech.

Více o ecoTEC plus - vytápění

Více o ecoTEC plus - vytápění a příprava teplé vody

Kde koupit nový kondenzační kotel Vaillant

Nabídku našich vybraných kotlů ve zvýhodněných sestavách najdete v našem oficiálním eshopu. Ke každému kondenzačnímu kotli zde nabízíme i další bonus v podobě prodloužené záruky nebo regulátoru již v ceně zvolené sestavy. Výhodou je možnost objednání kotle a současně výběru vhodné montážní firmy z vašeho okolí. Pokud si nebudete jistí správností vašeho výběru, pak můžete právě i přímo kontaktovat našeho autorizovaného partnera, který vám s výběrem pomůže.

Nabídka zvýhodněných sestav kotlů ZDE

Kompletní portfolio kondenzačních kotlů ecoTEC

ecoTEC pureecoTEC proecoTEC plusecoTEC exclusive
Energetická třídaAA A A
Výkonové modely - Systémové kotle VU
topení (teplá voda) kW
24 (28)14 (16) / 24 (28)14 (16) / 20 (24) /
25 (30) / 30 (34) /
35 (38)
14 / 21 / 26
Výkonové modely - Kombinované kotle VUW
topení teplá (teplá voda)
20 (24)18 (23) / 24 (28)20 (24) / 25 (30) 
Odkaz na produktecoTEC pure ecoTEC proecoTEC plusecoTEC exclusive

Co by vás mohlo zajímat

Odpovědi na nejčastější otázky

Dokumenty ke stažení a podpora

Prospekty a návody k obsluze

Všechny prospekty, návody a certifikáty našich produktů jsou pohodlně dostupné ke stažení na jednom místě

Poptávka a montáž nového kotle

Jsme tady, abychom vám pomohli.

Najděte montážní firmu ve vašem okolí

Poptávka kotle

Záruka na kondenzační kotle Vaillant

Na kondenzační kotle Vaillant poskytujeme záruku v délce 30 měsíců od data uvedení do provozu. Během této záruční lhůty budou výrobní vady a závady vzniklé následkem vadného provedení nebo vadou materiálu při dodržení určitých podmínek bezplatně odstraněny. Naši zákazníci mají možnost prodloužení záruční lhůty pro kondenzační plynové kotle až na dobu pěti let.

Ovládání kotle pomocí chytrého telefonu nebo tabletu

Kondenzační plynové kotle Vaillant můžete snadno ovládat i na dálku, pokud zrovna nejste doma. Většina funkcí pro ovládání je snadno dostupná prostřednictvím aplikace, kterou si nainstalujete do vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Zjistěte více o vzdálené správě vašeho kondenzačního kotle

Tepelná čerpadla Vaillant - obnovitelný zdroj energie

Uvažujete-li o tom, že v rámci modernizace vašeho starého systému vytápění přejdete na obnovitelné zdroje energie, tak na naší stránce věnované tepelným čerpadlům se dozvíte vše potřebné. S tepelnými čerpadly budete vytápět způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí, šetří energie, a tím také vaše výdaje.

Modernizace systému vytápění s kondenzačním kotlem

Při renovaci systému vytápění můžete pro vytápění a ohřev teplé vody využít našich systémových řešení. Zkombinujte například kondenzační kotel spolu se solárním kolektorem a zásobníkem na teplou vodu a docílíte tak ideálního řešení. Díky využití obnovitelných zdrojů u solárního systému navíc ušetříte za energie.

Více o modernizaci systému vytápění