Hledat
Hledat

Prodloužená záruka pro kondenzační kotle

Společnost Vaillant Group nabízí zákazníkům možnost prodloužení standardní záruční lhůty pro kondenzační kotle na dobu 5 let, resp. 7 let.

V rámci snižování uhlíkové stopy přechází společnost Vaillant Group z papírové verze na on-line verzi certifikátu prodloužené záruky. Certifikát prodloužené záruky je možné si objednat u autorizované servisní firmy, která provede vlastní zprovoznění kotle do provozu. Požádejte servisního technika o zakoupení on-line certifikátu, který vám může následně zaslat jako soubor pdf na váš e-mail. Technik provede při prvním spuštění spotřebiče veškeré nutné činnosti pro jeho správný provoz včetně vyplnění všech příslušných údajů v rámci registrace kotle a prodloužené záruční lhůty.

Certifikát můžete zakoupit u našich smluvních servisních firem, jejichž seznam naleznete zde.

Při zakoupení prodloužené záruky má uživatel kotle pod dobu pěti, resp. sedmi let hrazeny veškeré servisní opravy kotle včetně nákladů na materiál, práci a dopravu!

Doporučená cena certifikátu prodloužené záruky na 5 let na kondenzační kotle do výkonu 40 kW je 2.300 Kč bez DPH, u kondenzačních kotlů s výkonem 40 až 120 kW je doporučená cena 4.900 Kč bez DPH.

Doporučená cena certifikátu prodloužené záruky na 7 let na kondenzační kotle do výkonu 40 kW je 3.600 Kč bez DPH. Tato prodloužená záruční lhůta se vztahuje na produktové řady ecoTEC plus, ecoTEC plus ioniDetect, ecoTEC exclusive, ecoTEC exclusive ioniDetect. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky na 7 let je instalace magnetického filtru na vstupu topné vody do kotle.

Kompletní informace týkající se prodloužené záruční lhůty najdete v záručním listě konkrétního výrobku.