Hledat
Hledat

Prodloužená záruka pro kondenzační kotle

Společnost Vaillant Group nabízí zákazníkům možnost prodloužení záruční lhůty na kondenzační kotle na dobu 5 let, resp. 7 let.

Zakoupit si certifikát prodloužené záruky je možné dvěma způsoby:

  1. V rámci uvedení kondenzačního kotle do provozu autorizovanou servisní firmou. Požádejte servisního technika o zakoupení certifikátu. Technik provede při prvním spuštění spotřebiče veškeré nutné činnosti pro jeho správný provoz včetně vyplnění všech příslušných dokladů a vlastního certifikátu.
    Certifikát můžete zakoupit u našich smluvních servisních firem, jejichž seznam naleznete zde.
  2. ONLINE OBJEDNÁNÍM prostřednictvím webové aplikace (platí pouze pro prodloužení záruky na 5 let). Tuto možnost lze využít dodatečně v případě, že zákazník například nebyl přítomen při uvedení kotle do provozu, popřípadě nebyl ještě rozhodnut pro zakoupení prodloužené záruky. Možnost online nákupu certifikátu se vztahuje na kondenzační kotle do výkonu 40 kW a objednávka musí být provedena max. do 6 měsíců ode dne uvedení kotle do provozu.
    Po kliknutí na tento odkaz budete přesměrováni na zabezpečené stránky, kde si po vaší registraci můžete objednat certifikát prodloužené záruky. Certifikát vám bude zaslán na dobírku kurýrní službou na vámi zadanou adresu.

Při zakoupení prodloužené záruky má uživatel kotle pod dobu pěti, resp. sedmi let hrazeny veškeré servisní opravy kotle včetně nákladů na materiál, práci a dopravu!

Doporučená cena certifikátu prodloužené záruky na 5 let na kondenzační kotle do výkonu 40 kW je 1.650 Kč bez DPH, u kondenzačních kotlů s výkonem 40 až 120 kW je doporučená cena 4.300 Kč bez DPH.

Doporučená cena certifikátu prodloužené záruky na 7 let na kondenzační kotle do výkonu 40 kW je 3.300 Kč bez DPH. Tato prodloužená záruční lhůta se vztahuje na produktovou řadu ecoTEC plus a ecoTEC exclusive. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky na 7 let je instalace magnetického filtru na vstupu topné vody do kotle.

Vzor 5 letého certifikátu pro kondenzační kotle ke stažení zde (1339 kB)

Vzor 7 letého certifikátu pro kondenzační kotle ke stažení zde (4473 kB).

Kompletní informace týkající se prodloužené záruční lhůty najdete v záručním listě konkrétního výrobku.