Hledat
Hledat

Kvalita, která trvá. To nejlepší pro váš domov.

Na spolehlivá a kvalitní tepelná čerpadla Vaillant se čekat vyplatí.

Udržitelná kvalita s dlouhodobým přínosem – pro vás i životní prostředí.

Ať už jde o novostavbu nebo modernizaci, u produktů Vaillant si můžete být jistí, že splňují ty nejvyšší standardy kvality – a že vám tak budou sloužit po mnoho let. Díky prémiové kvalitě jsou naše produkty obzvláště udržitelné – protože co dlouho vydrží, je zároveň lepší i pro životní prostředí. Všechny naše výrobky prochází rozsáhlým testováním a za kvalitou si tak rozhodně stojíme.

Kvalita Vaillant však znamená ještě více: stále totiž přicházíme s novými standardy. Příkladem je naše nejnovější řada tepelných čerpadel aroTHERM plus, která využívají přírodní chladiva, jež jsou šetrná k životnímu prostředí. Optimalizujeme také vlastnosti výrobků, které jsou pro vás obzvlášť důležité, jako je třeba tichý provoz. A to potěší nejen vás, ale i vaše sousedy.

Spolehlivost

Renovace

Tichý provoz

Spolehlivost

Spolehlivé ve větru i dešti.

Vysoce kvalitní materiály a vysoký podíl kovu zajišťují dlouhou životnost našich výrobků. Aby se co nejlépe zabránilo korozi, jsou naše venkovní jednotky dokonce trojnásobně chráněny proti škodlivým vlivům prostředí. Plechy jsou galvanizovány a následně práškově lakovány.

Renovace

Pro renovaci šetrnou ke klimatu

Tepelná čerpadla jsou dnes preferovanou technologií vytápění nejen pro novostavby. Například díky přírodnímu chladivu R290 a jeho vysokým výstupním teplotám může naše tepelné čerpadlo aroTHERM plus kompletně zásobovat teplem a teplou vodou i starší objekty, kde jsou navíc stále ještě radiátory.

Tichý provoz

Užijte si zvuk ticha

Vysoce kvalitní materiály s nízkými vibracemi, speciální izolační rouno pro zvukovou izolaci a velký ventilátor s tichým chodem – to je jen několik částí našeho inovativního systému Sound Safe System. A proto jedno z nejtišších tepelných čerpadel na trhu nese značku Vaillant.

Testováno v extrémních podmínkách. Pro extrémní odolnost.

Více než 300 jednotlivých testů na více než 180 nejmodernějších testovacích stanicích v devíti různých laboratořích: v novém technologickém centru Johanna Vaillanta v Německu jsou naše výrobky a technologie testovány za extrémních podmínek tak, aby prokázaly svou výjimečnou kvalitu.

Seznamte se se zaměstnanci společnosti Vaillant, kteří pro vás zajišťují tu nejvyšší kvalitu

Udržitelnost v praxi: našich 6 zelených pravidel

Někteří o udržitelnosti prostě jen mluví. My s našimi 6 zelenými pravidly jsme udržitelnost začlenili do našeho podnikání. Pravidla zajišťují, že kritéria udržitelnosti jsou zohledněna již ve fázi vývoje výrobku. S ohledem na celý jeho životní cyklus, a vztahují se na všechny výrobky vyvinuté skupinou Vaillant Group. Je to milník pro větší udržitelnost.

Německá kvalita

Značka Vaillant byla založena již v roce 1874 a od té doby v našich výrobních závodech neustále vyvíjíme a zdokonalujeme naše výrobky.

V centrále firmy v Remscheidu vyrábíme například ekologicky i ekonomicky šetrná tepelná čerpadla aroTHERM plus. Vyrábíme zde ale i některé součástky, které jsou potřebné pro naše další výrobky. V Remscheidu se také nachází nové technologické centrum Johanna Vaillanta – srdce našeho výzkumu a vývoje. Jedná se o jedno z nejmodernějších center svého druhu. Za naší kvalitou a snahou o udržitelnost si stojíme.