Hledat
Hledat

Vyzkoušejte tepelná čerpadla Vaillant prostřednictvím rozšířené reality

  • Virtuálně umístěte tepelné čerpadlo do zahrady nebo domu
  • Prozkoumejte jeho hlasitost a zjistíte, že sousedy určitě rušit nebudete
  • Přehrajte si ilustrační videa
  • Prohlédněte si naše referenční instalace

Seznamte se s novou aplikací showPOINT

Aplikace vám pomůže představit si nabídku tepelných čerpadel Vaillant prostřednictvím rozšířené reality.

Co všechno v aplikaci Vaillant showPOINT najdete

Prozkoumejte portfolio našich tepelných čerpadel

Prohlédněte si naše portfolio tepelných čerpadel jednoduchým a interaktivním způsobem. Od jednotlivých vnitřních a venkovních jednotek až po systémové řešení „vše v jednom“.

Umístěte naše tepelná čerpadla do rozšířené reality

Prostřednictvím rozšířené reality můžete umístit naše tepelná čerpadla do jakéhokoliv domu nebo zahrady. Tímto způsobem si můžete vybrat ten správný produkt a předem najít místo pro jeho perfektní umístění.

Přehrajte si ilustrační videa

Ilustrační videa vysvětlují princip fungování technologie tepelných čerpadel nebo zobrazují jejich využití při modernizaci starého systému vytápění. Dozvíte se, jak můžete jejich pomocí také chladit.

Prohlédněte si referenční instalace

Díky referenčním instalacím se můžete podívat, jak vypadají naše tepelná čerpadla ve skutečném životě. Projděte si sekci referencí v samostatných rodinných i řadových domech.

Co je to vlastně ta rozšířená realita

Rozšířená realita digitálně upravuje realitu.

Aplikace Vaillant showPOINT vám proto pomůže vizualizovat, jak vypadají naše tepelná čerpadla v zahradě nebo technické místnosti a zda jejich rozměry odpovídají plánovanému umístění.

Tepelné čerpadlo si můžete prohlédnout z různých vzdáleností nebo úhlů. Uvidíte tak velmi realistickou vizualizaci, jako by již bylo tepelné čerpadlo nainstalováno.

Informační video

Jak umístit produkt

Vyberte produkt

Naskenujte okolí

Vyberte velikost

Umístěte produkt

Vyberte produkt

V nabídce menu si vyberte produkt, který chcete do rozšířené reality umístit. Jakmile máte vybraný typ tepelného čerpadla, zmáčkněte oranžové tlačítko “Umístit produkt” a můžete začít.

Náš tip: Klepněte na „Více informací“ a zobrazí se vám podrobné „Informace o produktu“, jako je účinnost, akustický tlak a rozměry nebo „Vybraná vnitřní jednotka“ a zobrazí se vám odpovídající nabídka vnitřních jednotek.

Naskenujte okolí

Chcete-li produkt umístit, jednoduše naskenujte okolí pohybem smartphonu.

Náš tip: Doporučujeme smartphonem pohybovat pomalu. Měli byste skenovat plochu, která má nějakou texturu a není reflexní.

Vyberte velikost

Jakmile je okolí naskenováno, objeví se vybraný produkt. Pokud je jednotka k dispozici v různých výkonech, můžete vybrat její požadovanou velikost. Po výběru příslušného tlačítka kW se požadovaná velikost zobrazí.

Náš tip: Tato funkce se také hodí k rychlému a snadnému zobrazení poměru velikostí různých výkonových variant.

Umístěte produkt

Nyní můžete doladit polohu produktu. Přetažením produktu jedním prstem jej můžete posunovat dopředu nebo dozadu. Nebo jej dvěma prsty otáčet. Dále můžete upravit výšku venkovních jednotek tak, aby simulovaly montáž na zeď nebo střechu. A nakonec můžete produkt umístit pomocí oranžového tlačítka.

Prozkoumejte produkt

Vyzkoušejte hlasitost

Pořiďte si fotku

Zjistěte skutečné rozměry

Upravte velikost

Vyzkoušejte hlasitost

Pokud jste již umístili venkovní jednotku, můžete si vyzkoušet její hlasitost. Stačí klepnout na oranžové tlačítko. Poté musíte upravit hlasitost zvuku a potvrdit ji. Nyní můžete poslouchat zvuk tepelného čerpadla. Pohybem sem a tam můžete snadno vyzkoušet, jak tichá jsou naše tepelná čerpadla z různých vzdáleností. Můžete si také ověřit, jak opravdu nepatrný zvuk vydává tepelné čerpadlo v tichém režimu.

Náš tip: Nejlepší zvukový zážitek získáte se sluchátky.

Pořiďte si fotku

Tlačítko snímání umožňuje pořídit si fotku vizualizace instalace tepelného čerpadla. Fotku si pak můžete snadno uložit i do vašeho telefonu. Vizualizace vám pomůže vybrat si konečné umístění nového tepelného čerpadla.

Náš tip: Vyfoťte si také tepelné čerpadlo a jeho instalační rozměry.

Zjistěte skutečné rozměry

S uvedenými rozměry tepelného čerpadla si můžete snadno zkontrolovat, zda se tepelné čerpadlo rozměrově hodí do konkrétního domu či zahrady. Pomohou vám určitě také zobrazené instalační rozměry a jednoduše si také zobrazíte bezpečnou zónu tepelného čerpadla.

Upravte velikost

Produkt je zpočátku umístěn v původní 3D velikosti. Máte tak skvělou možnost si prohlédnout, jak budete tepelné čerpadlo vypadat později ve skutečnosti. Jeho velikost můžete následně zmenšit sevřením dvěma prsty. Chcete-li se vrátit k původní velikosti, stačí klepnout na tlačítko 1:1.

Vyzkoušejte si naši aplikaci Vaillant showPOINT

Stáhněte si ji jednoduše v App Store nebo na Google Play. Aplikace je volně přístupná a ke stažení pro všechny.

Vyžaduje iOS 12 nebo novější verzi. Kompatibilní s iPhone 6s a více.

Vyžaduje Android 10 nebo novější verzi. Kompatibilní se zařízením, které podporuje rozšířenou realitu.