Hledat

Používáme cookies a sledovací technologie třetích stran, abychom si pamatovali vaše preference, mohli měřit a analyzovat používání našich webových stránek, a optimalizovali tak náš internetový marketing. Používání cookies můžete spravovat prostřednictvím nastavení vašeho prohlížeče a svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů. Pokud souhlasíte, klikněte na tlačítko Přijmout.

Přijmout Odmítnout

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU U PŘÍBRAMI

Tepelné čerpadlo v provedení vzduch/voda pro vytápění, ohřev teplé vody a chlazení

Vytápění novostavby rodinného domu s celkovou vytápěnou plochou do 150 m2. Tepelné čerpadlo je napojeno na systém podlahového vytápění, případně na systém s radiátory. Orientační cena zahrnuje ohřev teplé vody ve vestavěném zásobníku o obsahu 190 l. V případě podlahového vytápění je možná aktivace chlazení v letním období. Systém je možné rozšířit i o modul k ohřevu bazénové vody. Celý systém zastřešuje intuitivní regulace Vaillant.

Vzorový příklad kalkulace:

cena
Venkovní jednotka tepelného čerpadla vzduch/voda aroTHERM split 98 800 Kč
Vnitřní jednotka uniTOWER split se záložním elektrokotlem49 200 Kč
Sada silentbloků800 Kč
Ekvitermní regulátor multiMATIC5 900 Kč
Hydraulické propojení 13 400 Kč
Montáž 16 800 Kč
Uvedení do provozu5 500 Kč
Celkem bez DPH190 400 Kč
Celkem včetně 15% DPH218 960 Kč

Uvedená kalkulace je pouze orientační. Základ pod venkovní jednotku a základní elektroinstalaci si zajistil investor. Výslednou cenu je možné přesně stanovit po návštěvě autorizované montážní organizace Vaillant.

Na tuto sestavu je možné získat dotaci v rámci programu "Kotlíková dotace" nebo "Nová zelená úsporám".

ZADAT POPTÁVKU