It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Akce na tepelná čerpadla platná do 31.10.2023

Tepelné čerpadlo před domem

Získejte dárek ke každé objednávce:

  • LED televize SAMSUNG UE55CU7172 s úhlopříčkou 139 cm
  • Výčepní zařízení SINOP MK20-PIVRNEC
  • Mobilní telefon Samsung A54 5G

Podmínky akce:

V termínu 26.6.-31.10.2023 od nás dostanete ke každému tepelnému čerpadlu Vaillant navíc odměnu v hodnotě až 13.000 Kč. Vybrat si můžete ze 3 výše uvedených odměn. Požadovanou odměnu pak stačí nahlásit při objednávce tepelného čerpadla Vaillant u partnerské montážní firmy.

Akce se vztahuje na všechny typy tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla musí být u montážního partnera objednaná nejdříve 26.6.2023. Na tepelná čerpadla s využitím bonusu se vztahuje povinnost odebrání zboží do 10 dní po vyrozumění o jeho dostupnosti. Akce je limitována počtem kusů.

Odměny budou zákazníkům rozesílány nezávisle na dodávce tepelného čerpadla, a to nejpozději do 3 týdnů od vyskladnění tepelného čerpadla. Vyhrazujeme si právo na ukončení akce před uvedeným termínem. Na bonus k tepelnému čerpadlu nevzniká účastníkovi akce právní nárok, vymáhání soudní cestou je vyloučeno. Akci nelze kombinovat s dalšími marketingovými a prodejními akcemi. Vyhrazujeme si právo nahradit odměnu jiným výrobkem srovnatelné kvality. Počet jednotlivých odměn je omezený. Cenu odměny nelze směnit za peníze.

Pokud uvažujete o zakoupení tepelného čerpadla Vaillant, pak využijte této akce a získejte něco navíc.