It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Jak koupit nový topný systém.

Abychom zajistili, že každý topný systém Vaillant bude instalován v souladu s těmi nejvyššími bezpečnostními standardy a standardy účinnosti, prodáváme naše výrobky především prostřednictvím sítě námi ověřených partnerů. Máme kvalifikované partnerské montážní i servisní firmy po celé České republice, takže najít ideální topný systém a vhodnou montážní firmu pro sortiment Vaillant je velmi jednoduché.

Zvládnete to ve 3 krocích

 1. Muž hledá topný systém na webových stránkách
 2. Montér sedí v autě
 3. Instalatér radí koncovým zákazníkům
 1. 1

  Najděte si dokonalý systém vytápění

  Společnost Vaillant vyrábí různé typy topných systémů: kondenzační kotle, tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperační jednotky a mnoho dalšího. Naše výrobky se hodí pro širokou škálu domů a obytných prostor.

  Pokud uvažujete o výměně topného systému, musíte zvážit velikost svého domu, rozpočet a požadavky na vytápění a ohřev vody. Na vybrané výrobky umíme poskytnout záruku až 10 let, takže si můžete být jistí, že naše produkty nabízejí nejvyšší úroveň kvality, spolehlivosti a výkonu.

  Prohlédněte si náš kompletní sortiment a vyberte si systém vytápění, který bude vyhovovat vašim požadavkům na vytápění a ohřev vody.

 2. 2

  Kontaktujte montážní firmu ve vašem okolí

  Jakmile najdete ideální systém vytápění, bude třeba si najít lokální montážní firmu, která vám vypracuje cenovou nabídku přímo na míru. Naše mapa partnerů Vaillant vám pomůže najít nejbližší montážní firmu z vašeho okolí. Stačí zadat kraj a okres a mapa vám zobrazí seznam místních montážních firem.

  Naši partneři vám poskytnou odborné poradenství ohledně toho nejlepšího řešení podle vašich požadavků na vytápění a ohřev vody. Chcete-li najít montážní firmu ve vašem okolí, pak klikněte ZDE.

 3. 3

  Spojte se s našimi partnery

  Jakmile najdete svůj preferovaný nový systém vytápění a místní montážní firmu, zašlete na uvedené kontakty vaši poptávku. Partneři se vám rovnou ozvou s nezávaznou nabídkou na váš nový kotel či tepelné čerpadlo, nebo od vás budou vyžadovat doplnění informací, týkajících se například umístění nového zařízení, přístupu na místo instalace apod. Cenová nabídka od našich partnerů obvykle již obsahuje také cenu za montáž. V případě nejasností si samozřejmě můžete domluvit i osobní schůzku. Po odsouhlasení cenové nabídky pak již řešíte termín instalace a samotnou instalaci opět přímo s vybraným montážním partnerem.

Velmi rádi vám s výběrem ideálního topného systému pomůžeme. Stačí vyplnit několik málo údajů a my vás budeme kontaktovat.

Relevantní informace Vše, co potřebujete vědět o svém novém systému vytápění.

Před nákupem nového topného systému je důležité mít všechny podstatné informace a vědět, jaký výrobek bude vyhovovat vašim potřebám.

Je dobré si uvědomit, že výměna nebo modernizace starého vytápění může být vzhledem k počátečním nákladům na nový topný systém poměrně nákladnou investicí. Určitě s sebou ale přináší také celou řadu výhod.

Nové topné systémy jsou často energeticky účinnější, což znamená, že samotná výměna může být sice nákladná, ale zároveň s největší pravděpodobností přinese úspory na budoucích účtech za energie. A propojení nového topného zdroje, kotle či tepelného čerpadla, se správně zvolenou regulací či termostatem Vaillant vám může uspořit ještě více nákladů.

Pokud máte starý topný systém, je pravděpodobně zařazen do nízké třídy energetické účinnosti. Modernizací stávajícího topného systému za nový, s energetickou třídou A a vyšší, snížíte energetickou náročnost vašeho domu, ušetříte peníze na provozních nákladech za energie a ještě pozitivně přispějete ke zlepšení klimatu.

Úspory závisí na velikosti a typu domu a na současné úrovni energetické náročnosti vašeho domu. Čím lépe je váš dům izolován, tím méně energie topný systém na udržení správné teploty spotřebuje. Zjistěte více informací o tipech pro vytápění a o tom, jak snížit měsíční účty za energii.