It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

myVAILLANT App pro kotle

Ovládejte svůj kotel pohodlně na dálku

  • Nová generace regulátorů eRELAX
  • Internetová brána VR 940 f + bezdrátový termostat VRT 51 f sensoROOM
  • Aplikace pro Apple nebo Android zařízení
  • Připojení WiFi
  • Pouze pro kotle

Chytrý termostat - sensoROOM VRT 51 f

Chytrý termostat - sensoROOM VRT 51 f

S bránou VR 940 f myVAILLANT connect a bezdrátovým termostatem VRT 51 f sensoROOM ovládáte váš kotel s jedním topným okruhem a přípravou teplé vody. Údaje o počasí se přejímají z internetu.

Posuňte komfort vašeho domova na vyšší úroveň.

Díky nové aplikaci myVAILLANT je ovládání vašeho zařízení chytřejší, rychlejší, intuitivnější a technologicky vyspělejší než kdykoli předtím.

Zajistit komfort vašeho domova nebylo nikdy snazší

Systém chytrého vytápění pro váš domov: spravujte sami svá topná zařízení a nastavte si systém dle vlastních preferencí. Intuitivní aplikace myVAILLANT vám umožní kontrolovat, optimalizovat a spravovat váš topný systém. Kdykoli, odkudkoli a s informacemi v reálném čase. Přesně tak, jak chcete.

myVAILLANT

Nejen aplikace - jednodušší způsob, jak si užít komfort svého domova.

Vyšší komfort

Vždy správná teplota: dejte vědět svému systému vytápění, kdy se vrátíte domů – a mějte vždy ten skutečný komfort. Nebo upravte teplotu ručně v aplikaci, kdykoli to budete potřebovat. Z pohovky, postele nebo kdekoli jinde.

Nižší spotřeba

Proč vytápět dům, když nejste doma? myVAILLANT šetří energii, když jste pryč, a zajistí perfektní teplotu, když se vrátíte. Zobrazí vám také přehled spotřeby, abyste viděli, zda existuje prostor pro ještě větší úspory.

Vyšší spolehlivost

Rychlejší servis, více klidu: ve světě myVAILLANT je vše propojeno. To znamená, že váš servisní technik může v případě potřeby na dálku rychle zkontrolovat stav vašeho spotřebiče a rychle reagovat na jakékoli problémy.

Perfektní pro budoucnost

MyVAILLANT není jen aplikace, díky které je ovládání vytápění pohodlnější. Je to chytrý ekosystém, který se neustále zlepšuje a rozšiřuje. Časté aktualizace přidají další užitečné funkce a chytré nápady. A budeme pokračovat v začleňování inovací, díky kterým bude váš domov ještě pohodlnější, udržitelnější a efektivnější!