It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Symbol pro dokonalý systém vytápění.

Díky prvotřídní kvalitě našich výrobků pro vás máme řešení vytápění, které je udržitelné a dokáže splnit všechny vaše požadavky. Společně s rozsáhlou sítí certifikovaných montážních a servisních firem jsme vám nablízku vždy, když to potřebujete.
Žena sedící na tepelném čerpadle

Co s námi získáte Výhody našich topných systémů, které jsou šetrné ke klimatu i vaší peněžence

 • Úspora nákladů

  Přechodem na nový, účinný topný systém můžete dosáhnout výrazných úspor energie a nákladů. S novým tepelným čerpadlem (třeba navíc ještě v kombinaci s fotovoltaickým systémem) se dokonce můžete stát téměř nezávislými na rostoucích cenách fosilních paliv.
 • Státní dotace

  Využijte některého z aktuálně probíhajících státních dotačních programů. Z programu Nová zelená úsporám můžete dostat až 100 000 Kč na výměnu elektrického vytápění za tepelné čerpadlo. A v rámci programu Kotlíkové dotace můžete při splnění podmínek získat dokonce až 180 000 Kč.
 • Léty prověřená kvalita

  Účinné topné systémy vyvíjíme již 150 let. Se značkou Vaillant se tak můžete spolehnout na vysoce kvalitní a spolehlivý produkt od německého výrobce, který vám bude sloužit po mnoho let.
 • Šetrné ke klimatu

  Tepelné čerpadlo je klimaticky nejšetrnější technologií vytápění. Energie z okolního prostředí, kterou pro svůj provoz převážně využívá, je navíc k dispozici v podstatě v neomezeném množství. Díky tomu tak můžete i vy významně přispět k ochraně klimatu.

Vytápění budoucnosti Dokonalý topný systém pro váš domov.

Vždy správné rozhodnutí

Značka Vaillant nabízí široký výběr topných systémů, které jsou vhodným řešením pro každou domácnost. Přesvědčí vás nejen prověřenou a dlouholetou kvalitou, ale především technologiemi, které jsou připraveny na budoucnost. A vy tak budete moci využívat svůj systém vytápění opravdu dlouho - ať se děje, co se děje.

Portfolio

Ekologicky šetrá technologie vytápění

Tepelná čerpadla jsou obzvláště šetrná ke klimatu. Až 75% energie potřebné pro svůj provoz totiž získávají z okolního prostředí. Tato energie je navíc volně dostupná a právě díky tomu jsou tepelná čerpadla často označována za technologii budoucnosti. To je také důvod, proč je tento způsob vytápění podpořen státními příspevky a vy tak můžete na pořízení tepelného čerpadla využít některý z dotačních programů.

Tepelná čerpadla navíc dávno nejsou řešením pouze pro novostavby - například naše tepelné čerpadlo vzduch/voda aroTHERM plus je ideální i pro modernizaci staršího topného systému. Díky svým vysokým výstupním teplotám a malým rozměrům je pro tento účel naprosto ideální.

Systém, který šetří zdroje

Pokud ve vašem domě není možné používat pouze tepelné čerpadlo, nemusíte se jej vzdát: V případě vysoké energetické náročnosti budovy a požadavku na vysokou výstupní teplotu je hybridní systém, sestávající z tepelného čerpadla a plynového kondenzačního kotle, ideální volbou.

Svůj stávající plynový topný systém můžete i v budoucnu využívat způsobem šetřícím zdroje právě tak, že jej doplníte novým tepelným čerpadlem Vaillant.

Přesvědčili jsme vás, že řešení šetrné ke klimatu bude šetrné i v rámci provozních výdajů? Pak nás kontaktujte, rádi s vámi probereme možnosti.

Co říkají naši zákazníci o topných systémech Vailant

Tepelná čerpadla Vaillant jsou ideální pro modernizaci vytápění starých budov s ohledem na klima. Díky svému kvalitnímu zpracování přesvědčí dlouholetým spolehlivým provozem.

Citace 1

Nejčastější dotazy k modernizaci systému vytápění Často kladené otázky.

 • Výměna systému vytápění - co mě čeká?

  Výměna topného systému není v mnoha případech nijak komplikovaný proces. V prvním kroku by se však měla naše vyškolená montážní firma z vašeho regionu podívat na daný objekt, aby svou nabídku co nejlépe přizpůsobila konkrétním podmínkám. Probere s vámi, co od změny očekáváte, jaké jsou možnosti a na co se případně připravit. Po odsouhlasení kalkulace je pak dalším krokem už samotná instalace.

 • Je žádost o online nabídku závazná?

  Nikoliv, vaše poptávka je zcela nezávazná. Důležité pro nás je, abychom vám co nejsprávněji pomohli vybrat ten nejlepší topný systém a kvalitní montážní firmu, která zakázku zrealizuje k vaší spokojenosti. Zda naši nabídku využijete, je samozřejmě zcela na vás.

 • Jaké jsou v současné době dodací lhůty?

  Všechny modely tepelných čerpadel jsou v současné době skladem. Samotná instalace tak může proběhnout bezprostředně po uzavření dohody s montážní firmou. Pokud se rozhodnete pro tepelné čerpadlo Vaillant, pak my budeme velice rádi za projevenou důvěru, a vy si můžete být jistí kvalitou výrobku, z něhož budete mít užitek po mnoho let. A nemusíte se ani obávat pozáručního servisu, prodejem to u nás totiž nekončí. Široká síť kvalitních servisních partnerů Vaillant je totiž dostupná po celé České republice.

Servis Vaillant Vždy nablízku: Naše síť kvalifikovaných montážních a servisních firem

Spolupracujeme s certifikovanými montážními a servisními firmami z celé republiky. Znají velmi dobře naše topné systémy a najdou pro vás a váš dům ideální řešení.

Instalatér nahlíží do své skříňky s nářadím