It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Chytrá domácnost, Vaillant a Loxone

Díky otevřenému síťovému protokolu EEBUS pro inteligentní spojení různých platforem v propojené domácnosti, tzv. smart home mohou výrobky Vaillant komunikovat s ostatními propojenými výrobky Loxone (systém automatizace budov a domácností).

Tímto spojením lze ovládat veškeré dostupné komponenty v jedné aplikaci Loxone App, jako je např.

  • regulace vytápění a přípravy teplé vody
  • ovládání osvětlení
  • ovládání žaluzií
  • pohon brány a garážových vrat
  • zabezpečovací systém
  • a mnoho dalšího …

Hlavním přínosem je spolupráce všech komponent tak, aby dosáhly maximální efektivity. Inteligentní žaluzie pomáhají vytápět a chladit budovu díky údajům o slunci, poloze a vnitřní teplotě. Je možné spínat ohřev vody na základě výkonu FVE atd. Více informací a návod najdete na webu Loxone.

Topný systém Vaillant musí obsahovat Internetovou komunikační jednotku VR 921, která zprostředkovává komunikaci přes EEBus, a současně systémový regulátor VRC 720 sensoCOMFORT, který zajistí nastavení parametrů pro vytápění a přípravu TV. Následně se EEBus aktivuje v aplikaci myVAILLANT.

Chytrá domácnost, Vaillant a Loxone