It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Čistá soustava ohřívá váš domov účinněji a její provoz stojí méně

Chemie Fernox je kompatibilní s výrobky Vaillant.

Správné ošetření vody představuje nejjednodušší a nejlevnější způsob zajištění ochrany kotle a celé topné soustavy před poruchou.

Investice do nového systému vytápění je nákladná, protože kotel patří mezi nejdražší a nejdůležitější komponenty celé domácnosti.

Moderní kondenzační technologie umožnila zmenšit rozměry kotlů a zvýšit jejich energetickou účinnost. Díky tomu se snížila spotřeba paliva, minimalizovaly se uhlíkové emise domácností, ale užší potrubí v kotlích jsou teď náchylnější k ucpání cirkulujícími nečistotami.

Správné ošetření při instalaci či servisu kotle vám ročně může ušetřit tisíce korun za předčasnou, preventivní výměnu či opravu kotle, jakož i za poplatky na vytápění domácnosti.

Chemie Fernox je kompatibilní s výrobky Vaillant.