It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Co je to eBUS?

EBUS je sériové komunikační systémové rozhraní dostupné pro použití v systémech vytápění a solární energie. Pomáhá propojit a ovládat více topných systémů. Při rozšiřování stávajícího topného systému například o solární systém nebo generátor tepla na biomasu to umožňuje maximální flexibilitu.

Sériové připojení několika zařízení lze provést jednoduše pomocí sběrnice eBUS a umožňuje snadné ovládání a regulaci. Rozhraní eBUS jsou proto také ideální pro připojení ke komunikačním systémům pro vzdálenou údržbu v inteligentních domácích systémech, diagnostice a externích řadičích, proto hovoříme také o komunikačním protokolu eBUS. Instalaci rozhraní eBUS by měl vždy provádět odborník, protože nesprávné použití může vést k poškození

Zpět na přehled