It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Co je to kotel?

Kotle jsou kompaktní generátory tepla, zavěšené na zdi nebo volně stojící na zemi. V poslední době nejčastěji instalované tzv. kondenzační kotle jsou nejnovějším vývojem nízkoteplotních kotlů, které ve srovnání s náklady na vytápění ušetří 10% nebo více provozních výdajů a jsou šetrnější k životnímu prostředí. Od roku 2015 je kondenzační technologie zákonným standardem pro konvenční topnou technologii díky své vysoké účinnosti.

Kondenzační kotel dokáže přeměnit téměř veškerou tepelnou energii (výhřevnost) paliv, jako je plyn nebo olej, na topení a teplou vodu. Existují kondenzační kotle kombinované a systémové. Kombinované kondenzační kotle vám zajistí jak vytápění, tak také ohřev teplé vody. Systémové kotle se starají pouze o vytápění, nicméně je možné doplnit je nepřímotopnými zásobníky teplé vody.

Zpět k přehledu