It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Co je PP potrubí?

PP potrubí je trubka vyrobená z plastového polypropylenu, která se používá v mnoha oblastech technologie budov kvůli své extrémní odolnosti vůči kyselinám a teplu a dlouhé životnosti. V topné technice jsou PP trubky nejlepší volbou pro rozvod pitné vody a topné systémy, jako jsou nízkoteplotní nebo kondenzační kotle. V panelových topných systémech, jako je podlahové vytápění, se PP trubky používají asi 30 let.

Materiál polypropylen je polokrystalický termoplast, který je zcela recyklovatelný a šetrný k životnímu prostředí. Má vynikající odolnost proti chemikáliím, korozi a teplu a také zvukově izolační účinek, díky kterému jsou zvuky toku tišší v PP trubkách než v kovových trubkách. Protože PP trubky nejsou průsvitné, nedochází také k tvorbě řas. Navíc PP trubky vydrží až 50 let a déle, a to i při vysokém zatížení. Kromě toho lze PP trubky svařovat, což z nich činí obzvláště bezpečné kompozitní potrubní systémy.

Zpět na přehled