It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Co je to průtokový ohřívač?

Průtokové ohřívače vody, na rozdíl od zásobníků, neohřívají vodu v akumulační nádrži, ale prostřednictvím tepelného výměníku. Teplou vodu tak máte vždy k dipozici v takovém množství a teplotě, jakou právě potřebujete.

Tím nedochází k zbytečným tepelným ztrátám ani k výskytu bakterie Legionella. K okamžitému ohřátí vody je však zapotřebí velké množství energie, byť na krátký čas. Množství teplé vody je také limitováno.

Průtokové ohřívače vody jsou obvykle umístěny v koupelně pro současné zásobování sprchy / vany a umyvadla teplou vodou. V případě rozumné vzdálenosti lze připojit také kuchyňský dřez. Pro menší domácnosti nebo vodovodní baterie, které nelze připojit k centrálnímu zásobování teplou vodou, je průtokový ohřívač účinným řešením pro ohřev teplé vody.

Zpět na přehled