It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Co je to tepelné čerpadlo?

Tepelná čerpadla využívají tři čtvrtiny tepla dostupného z přírodního prostředí (vzduch, země, voda). Nejúčinnější jsou tepelná čerpadla země-voda a tepelná čerpadla voda-voda. Jelikož jsou však zapotřebí hluboké vrty nebo studny s podzemní vodou a příslušná povolení, jsou nejčastěji používaná tepelná čerpadla vzduch-voda. Vysoké pořizovací ceny a náklady na instalaci tohoto ekologického zdroje energie jsou vyváženy velkorysými vládními dotacemi a pokračující úsporou nákladů na vytápění. Tepelná čerpadla v kombinaci s podlahovým vytápěním jsou obzvláště účinná. Při použití ve spojení s fotovoltaickým systémem lze velkou část elektrické energie potřebné k provozu vyrábět ekologickým způsobem, díky čemuž jste téměř úplně nezávislí na poskytovatelích energie.

Zpět na přehled