It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Prodloužená záruka pro kondenzační kotle s CONNECTED e-certifikátem

Dítě vkládá minci do pokladničky

Zakoupením CONNECTED e-certifikátu – kombinací internetové jednotky VR 940f a prodloužené 5leté záruky ušetříte 40 % investičních nákladů oproti samostatné prodloužené záruce a hardwarového příslušenství.

Uvažujete o prodloužené záruce pro váš kotel ecoTEC plus/exclusive ioniDetect? S naší CONNECTED prodlouženou zárukou získáte celou řadu benefitů, které vám zajistí zdarma veškeré servisní opravy kotle po dobu pěti let, neustálý přehled o stavu kotle a topném systému. Zde jsou tři nejdůležitější výhody této speciální prodloužené záruky:

Náklady na opravy kotle jsou hrazeny po dobu pěti let včetně nákladů na materiál, práci a dopravu! Certifikát vám zajistí klidné užívání vašeho plynového spotřebiče bez rizika neočekávaných servisních zásahů.

Vzdálený přístup a servisní podpora je součástí této prodloužené záruky. Pomocí servisního portálu myVAILLANT Pro má servisní technik neustálý přehled o vašem kotli včetně topného systému. Díky tomuto specializovaného softwaru je technik informován o stavových kódech, popř. chybových kódech kotle. To vše zjednodušuje komunikaci a urychluje servisní zásah.

Váš servisní partner má detailní přehled nejen o kotli, ale o topném systému, jako je např. hodnota tlaku vody v topení a rovněž i její průběh v čase. Nadstandardní servisní podpora umožňuje rovněž nastavení regulátoru na dálku. To vše eliminuje zbytečné výjezdy servisního technika a šetří čas a náklady oběma stranám.

Kontaktujte vaší servisní firmu pro zakoupení CONNECTED e-certifikátu již dnes. Požádejte servisního technika o zakoupení e-certifikátu, který zaktivuje vaše připojení kotle pomocí internetové jednotky, která je součástí prodloužené záruky. Technik provede při prvním spuštění spotřebiče veškeré nutné činnosti pro jeho správný provoz včetně vyplnění všech příslušných údajů v rámci registrace kotle a prodloužené záruční lhůty.

Doporučená cena CONNECTED e-certifikátu (bez DPH) je 6.000 Kč.

Certifikát můžete zakoupit u našich smluvních servisních firem, jejichž seznam naleznete zde.

Kompletní informace týkající se prodloužené záruční lhůty najdete v záručním listě konkrétního výrobku.