It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Certifikát prodloužené záruky CONNECTED: Využijte veškeré výhody této chytré prodloužené záruky po dobu pěti let

Zajistěte si pro své tepelné čerpadlo neustálou kontrolu pomocí internetové brány a servisního portálu myVAILLANT Pro! Zakoupením certifikátu CONNECTED získáte benefity, jako jsou bezplatné opravy výrobku (veškeré náklady na materiál, práci a dopravné), nadstandardní servis zahrnující live monitoring vašeho spotřebiče včetně topného systému a vzdálenou diagnostiku.

Certifikát prodloužené záruky

Proč si zakoupit prodlouženou záruku CONNECTED? Hlavní důvody pro zakoupení certifikátu CONNECTED

 • Ochrana před nečekanými výdaji na servis

  Prodloužená záruční doba na pět let vám zajistí bezplatné opravy výrobku po celou tuto dobu. Vyvarujete se tak nákladům na materiál, práci i cestovné a užívejte i bezstarostný provoz svého tepelného čerpadla.
 • Váš osobní specialista

  Vzdálená správa a diagnostika, jako je např. informace o chladivovém okruhu a nejdůležitějších komponentech, poskytuje servisnímu partnerovi komplexní přehled a znalosti o vašem tepelném čerpadle. V případě výskytu poruchy má servisní technik k dispozici chybové hlášení s přesným popisem chyby a jejím odstraněním.
 • Úspora až 40 % investičních nákladů

  Zakoupením certifikátu CONNECTED ušetříte až 40 % investičních nákladů oproti nákupu jednotlivých komponentů a standardní prodloužené záruky.
 • Vzdálená podpora

  Servisní technik má k dispozici speciální servisní software, popř. mobilní aplikaci, pomocí které má neustálý vzdálený přehled o provozu vašeho spotřebiče. Servisní technik vám tak může vzdáleně nastavit, popř. změnit následující parametry:časový program, druh topného provozu, hodnotu topné křivky.

Jak a kde získám certifikát prodloužené záruky CONNECTED?

 1. Instalatér a pár
 2. Instalační a zákaznická aplikace
 3. Test 123
 1. 1

  Kontaktujte servisní firmu z naší partnerské sítě

  V případě, že nemáte žádného stálého servisního partnera, použijte níže umístěné tlačítko k nalezení autorizované servisní firmy Vaillant ve vašem okolí. Jestliže jste s některou ze servisních firem již v kontaktu, tak si u ní CONNECTED certifikát objednejte.

  Doporučená cena CONNECTED certifikátu prodloužené záruky na tepelná čerpadla zahrnující veškerý materiál a služby je 7.600 Kč bez DPH.

 2. 2

  Začněte s aplikací myVAILLANT

  Stáhněte si z AppStoru, popř. Google Play, mobilní aplikaci my VAILLANT, zaregistrujte se a v následujícím kroku potvrďte vašemu servisnímu partnerovi přístup k vašemu tepelnému čerpadlu. Servisní firma tím tak získá celkový přehled o vašem topném systému a bude moci rychleji detekovat příčinu v případě chyby.

 3. 3

  Užívejte si veškerých výhod prodloužené záruky CONNECTED

  Od teď má váš servisní partner stálý přístup ke všem parametrům vašeho topného systému. Je informován o všech případných chybových hlášeních a v případě potřeby vás bude kontaktovat.

Váháte s pořízením CONNECTED certifikátu prodloužené záruky? Kontaktujte servisního partnera pro více informací.

Jak funguje live monitoring a diagnostika? Vaše rychlé řešení k on-line servisní podpoře

Po schválení vzdáleného přístupu k tepelnému čerpadlu servisní firma aktivuje vaši registraci výrobku v servisním softwaru myVAILLANT Pro. Toto softwarové řešení umožňuje monitorovat a zaznamenávat důležité parametry z vašeho topného systému a nabízí dále mnoho dalších užitečných informací, jak pro uživatele, tak pro servisní firmu. Jednou z nich může být například monitoring tlaku vody v topném systému. Při rychlém poklesu této hodnoty systém tento stav vyhodnotí a obě strany jsou o tomto ihned informovány.

Detail zákazníka vie myVAILLANT Pro Service

Live monitoring

Vzdálená správa a diagnostika, jako je např. tlak vody v topném systému, poskytuje servisnímu partnerovi komplexní přehled a znalosti o vašem tepelném čerpadle. On tak může rychleji detekovat příčinu možné komplikace v topném systému. Na obrázcích jsou pro ilustraci zobrazena data, která má servisní partner vybavený servisním softwarem myVAILLANT Pro k dispozici.

Zobrazení informací o energii

Informace o spotřebě energií

Servisní technik má vždy také detailní přehled o spotřebě energií. Systém zaznamenává spotřebu elektrické energie a vyrobenou tepelnou energii, odděleně pro vytápění a přípravu teplé vody. Můžete tak mít přehled o účinnosti svého tepelného čerpadla.

Historie stavu

Monitorování topného systému a predikce

Servisní technik si může zobrazit řadu důležitých parametrů v historii zařízeni za období jednoho týdne. Rozborem grafu záznamu, např. jednotlivých teplot nebo tlaků, lze s dostatečným předstihem mnoho věcí predikovat, a tím eliminovat případné poruchy.

myVAILLANT aplikace

Rozhodli jste se pro objednání CONNECTED certifikátu prodloužené záruky? Servisní firmy vám s objednáním pomohou.