It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Novostavba rodinného domu s tepelným čerpadlem vzduch/voda

Tepelné čerpadlo aroTHERM split v provedení vzduch/voda pro vytápění, ohřev teplé vody a aktivní chlazení.

Vytápění novostavby rodinného domu v Příbrami s celkovou vytápěnou plochou do 180 m2. Tepelné čerpadlo je napojeno na systém podlahového vytápění, případně na systém s radiátory. Orientační cena zahrnuje ohřev teplé vody ve vestavěném zásobníku o obsahu 190 l. V případě podlahového vytápění je možná aktivace chlazení v letním období. Systém je možné rozšířit i o modul k ohřevu bazénové vody. Celý systém zastřešuje intuitivní regulace Vaillant.

Vzorový příklad kalkulace:

cena
Venkovní jednotka tepelného čerpadla vzduch/voda aroTHERM split
+ vnitřní jednotka uniTOWER split k přípravě teplé vody se záložním elektrokotlem
181 000 Kč
Sada silentbloků900 Kč
Ekvitermní regulátor multiMATIC5 700 Kč
Hydraulické propojení chladivového orkuhu vč. materiálu20 000 Kč
Montáž35 000 Kč
Uvedení do provozu5 500 Kč
Celkem bez DPH248 100 Kč
Celkem včetně 15% DPH285 315 Kč

Uvedená kalkulace je pouze orientační. Základ pod venkovní jednotku a základní elektroinstalaci si zajistil investor. Výslednou cenu je možné přesně stanovit po návštěvě autorizované montážní organizace Vaillant.

Při splnění požadovaných podmínek je možné na tuto sestavu získat příspěvek v rámci státních dotačních programů Kotlíková dotace nebo Nová zelená úsporám.

ZADAT POPTÁVKU