It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Novostavba rodinného domu s tepelným čerpadlem země-voda

Tepelné čerpadlo v provedení země/voda pro vytápění a ohřev teplé vody

Vytápění novostavby rodinného domu v Olomouci se systémem podlahového vytápění s celkovou vytápěnou plochou do 150 m2. Orientační cena zahrnuje ohřev teplé vody ve vestavěném zásobníku o obsahu 190 l. V případě podlahového vytápění lze v letním období aktivovat funkci chlazení. Technologii vytápění je možné jednoduše rozšířit o modul řízení ohřevu bazénové vody. Vše lze pohodlně ovládat intuitivní regulací, která je schopna zároveň spolupracovat se systémem nuceného větrání s rekuperací tepla Vaillant recoVAIR. Celý systém se pak vyznačuje velmi nízkými provozními náklady a dlouhou životností.

Vzorový příklad kalkulace:

cena
Vnitřní jednotka tepelného čerpadla země/voda flexoCOMPACT exclusive229 000 Kč
Vestavěný nerezový zásobník teplé vody 190 lv ceně
Záložní elektrokotelv ceně
Jednotka pro napouštění nemrznoucí směsi12 000 Kč
Plošný kolektor v délce 300 m26 500 Kč
Ekvitermní regulátor multiMATICv ceně
Hydraulické propojení20 000 Kč
Montáž35 000 Kč
Uvedení do provozu6 000 Kč
Celkem bez DPH328 500 Kč
Celkem včetně 15% DPH377 775 Kč

Uvedená kalkulace je pouze orientační. Výkopové práce a základní elektroinstalaci si zajistil investor. Výslednou cenu je možné přesně stanovit po návštěvě autorizované montážní organizace Vaillant.

Při splnění požadovaných podmínek je možné na tuto sestavu získat příspěvek v rámci státních dotačních programů Kotlíková dotace nebo Nová zelená úsporám.

ZADAT POPTÁVKU