It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Starší rodinný dům s radiátory

Tepelné čerpadlo v provedení vzduch/voda pro vytápění, ohřev teplé vody a aktivní chlazení

Vytápění staršího rodinného domu v Olomouci ze 60.-80. let s radiátory s celkovou vytápěnou plochou do 180 m2. Objekt je trvale obýván čtyřčlennou rodinou. Fasáda domu není zateplená, okna jsou plastová, stáří 20 let. Ve střešním plášti je použita slabá izolace (12-16 cm). Otopnou soustavu tvoří původní litinové nebo plechové radiátory. V objektu byl původně osazen kotel na tuhá paliva. Orientační cena zahrnuje ohřev teplé vody v externím zásobníku o obsahu 250 – 300 l. Celý systém zastřešuje intuitivní regulace Vaillant.

Vzorový příklad kalkulace:

cena
Venkovní jednotka tepelného čerpadla vzduch/voda aroTHERM plus
+ závěsný hydraulický modul se záložním elektrokotlem
222 000 Kč
Sada silentbloků900 Kč
Externí zásobník37 000 Kč
Deskový výměník vč. expanzní nádoby a nemrznoucí směsi25 000 Kč
Hydraulické propojení15 000 Kč
Montáž35 000 Kč
Uvedení do provozu5 500 Kč
Celkem bez DPH340 400 Kč
Celkem včetně 15% DPH391 460 Kč

Uvedená kalkulace je pouze orientační. Základ pod venkovní jednotku a základní elektroinstalaci si zajistil investor. Výslednou cenu je možné přesně stanovit po návštěvě autorizované montážní organizace Vaillant.

Při splnění požadovaných podmínek je možné na tuto sestavu získat příspěvek v rámci státních dotačních programů Kotlíková dotace nebo Nová zelená úsporám.

ZADAT POPTÁVKU