Hledat
Hledat

Modernizace systému vytápění vašeho domu se značkou Vaillant

Kontaktujte nás

Při řešení modernizace způsobu vytápění vašeho domu důvěřujte spolehlivé značce

My i naši autorizovaní partneři vám s instalací vhodného systému vytápění pro váš dům či byt rádi poradíme. A budeme vám samozřejmě k dispozici také v následujících letech po instalaci, pokud to bude třeba. Komfort vašeho domova se s našimi výrobky značně zvýší, a to i s nižšími provozními náklady.

Modernizace topení se vyplatí

Komfort vytápění a ohřevu teplé vody přesně podle vašich představ.

S modernějším systémem vytápění ušetříte za energie.

Zjistěte, která technologie vám bude lépe vyhovovat.

Doma byste se měli cítit komfortně a příjemně

Moderní systém vytápění vám zajistí pohodlný život po mnoho let - vám i celé vaší rodině.

Regulace systému vytápění. Přesně podle potřeby.

Pomocí aplikace si pohodlně nastavte vámi požadovanou teplotu pro každý pokoj. Nezáleží na tom, jestli jste v kanceláři nebo na dovolené, vždy budete mít přístup k vašemu systému vytápění.

Teplá voda. Vždy podle potřeby.

Čekáte, až se ohřeje voda? Sprchujete se nechtěně studenou? S novým systémem vytápění je tomu konec. Užívejte si dostatečný přívod teplé vody tak dlouho, jak budete chtít.

Rovnoměrně rozložené teplo. Všude.

Nový systém vytápění rozvádí teplo do místností rovnoměrně. Pro zdravé a příjemné klima je navíc ideální systém odvětrávání. Ten také pomáhá při prevenci vzniku plísní.

Servis, na který se můžete spolehnout

Užívejte si domova - s důvěrou, že je vše v nejlepších rukách. S vysoce kvalitními, spolehlivými a odolnými výrobky vyrobenými v Evropě. S možností prodloužené záruky až na 10 let a širokou servisní sítí.

Spořit vždy neznamená se omezovat

Když spouštíme projekt modernizace, máme vždy hromadu nápadů.

Ale co vytápění? Starý systém topení obvykle spotřebovává příliš mnoho energie – a to zaznamená velmi rychle i vaše peněženka.

Nový systém topení pro vás bude mnohem přínosnější, než si dokážete představit: Provozní náklady se výrazně sníží, a to dokonce bez ztráty komfortu.

Nižší náklady

Jelikož nový systém vytápění spotřebuje méně energie, budou provozní náklady určitě výrazně nižší. A díky možnosti prodloužení záruky na 5, resp. u tepelných čerpadel až 10 let, není zapotřebí počítat s téměř žádnými nepředvídanými náklady.

Dobrá investice s finanční podporou

Pokud jsou úrokové sazby nízké, může být nový systém vytápění i dobrou investicí. Současně můžete využít atraktivních státních dotací. Obecně platí následující: Čím ekologičtější systém vytápění, tím vyšší finanční příspěvek od státu.

Udržitelná budoucnost

Čím starší systém vytápění ve vašem objektu máte, tím více plynu nebo třeba uhlí budete potřebovat. To má dopad na vaši peněženku i životní prostředí. S novým systémem naopak snížíte emise a výrazně přispějete k zachování životního prostředí.

Zvyšte hodnotu vašeho majetku

Nový systém vytápění bude splňovat i vyšší nároky na energetickou účinnost. To se vám pak vyplatí, pokud budete chtít v budoucnu váš dům či byt prodávat.

Tepelná čerpadla a kondenzační technologie

Podle našich zkušeností jsou obě tyto technologie zvláště vhodné právě při modernizaci.

Možnost získání státní dotace

Nový standard: Tepelná čerpadla

Na budoucnost zaměřené a energeticky úsporné tepelné čerpadlo využívá až 75 % tepla z prostředí, které je k dispozici zdarma a je uloženo ve vzduchu, v zemi a podzemní vodě. K provozu pak potřebuje pouze asi 25 % elektřiny.

  • Všestranný produkt pro: vytápění, teplou vodu a chlazení
  • Zejména účinné při kombinaci s energeticky úspornou izolací a podlahovým vytápěním
  • Nízké provozní náklady díky využití obnovitelných zdrojů

Prověřené a spolehlivé řešení: Kondenzační technologie

Kondenzační technologie je velmi dobře známá již řadu let. Umožňuje rychlou instalaci a je nenáročná na prostor. V porovnání se starými nekondenzačními kotli snižují kondenzační kotle spotřebu energie v mnoha případech až o 30 %.

  • Velký komfort při vytápění a ohřevu teplé vody
  • Hodí se téměř do každého domu
  • Úspora díky lepšímu využití energie

Ohledně vhodné technologie pro modernizaci topení vašeho domu si nechte poradit od našich partnerů

Související produkty, které byste mohli v rámci modernizace topení využít

Všechny naše produkty umí velmi dobře komunikovat mezi sebou. Nový systém vytápění je tedy možné kromě tepelného čerpadla nebo kondenzačního kotle rozšířit také například o solární systém nebo rekuperační jednotku. Pokud budete chtít využívat obnovitelných zdrojů ještě více nebo jsou-li vaše plány na modernizaci vytápění skutečně rozsáhlé, pak vězte, že pro nás to není žádný problém. Široké portfolio našich produktů uspokojí všechny vaše požadavky.

Systém odvětrávání pro zdravé vnitřní klima

Pomůžeme vám ve vašem domě zajistit čerstvý vzduch. Rekuperační jednotka zajišťuje zdravé ovzduší a současně snižuje vaše náklady za vytápění, neboť větrání bude probíhat velmi efektivně.

Chytré ovládání

Nastavte si teplotu na vašem topném zařízení prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu kdykoliv a odkudkoliv a šetřete tak energie. Dokonalé ovládání kotle nebo tepelného čerpadla prostřednictvím naší regulační techniky.

Získejte teplo zdarma ze Slunce

Solární systémy jsou další alternativní řešení pro podporu ohřevu a přípravu teplé vody. Využívejte obnovitelné zdroje energie ještě více a ušetřete další výdaje za vytápění.

Záruční lhůta a servis našich výrobků

Záruční lhůta na kondenzační kotle Vaillant

Na plynové kondenzační kotle Vaillant poskytujeme záruku v délce 30 měsíců od data uvedení do provozu. Během této záruční lhůty budou výrobní vady a závady vzniklé následkem vadného provedení nebo vadou materiálu při dodržení určitých podmínek bezplatně odstraněny. Naši zákazníci mají možnost prodloužení záruční lhůty pro kondenzační plynové kotle až na dobu pěti let.

Více o možnosti prodloužení záruční lhůty

Možnost prodloužení záruky na tepelná čerpadla

Využijte možnosti prodloužení záruční lhůty na tepelné čerpadlo po dobu až 5, respektive 10 let. Díky prodloužení záruční doby nebudete muset v případě poruchy investovat po sjednadnou dobu do opravy tohoto zařízení žádné peníze. Užijte si tak komfort vytápění, přípravy teplé vody nebo dokonce i chlazení bez zbytečných starostí ještě déle.

Více o prodloužené záruce na tepelná čerpadla

Vyberte si z naší zvýhodněné nabídky sestav kondenzačních kotlů nebo vyplňte náš poptávkový formulář na tepelná čerpadla